éej, človečina tu smrdí

Ľudskosť, pocity, vnímavosť jemných náznakov toho druhého… už pri prvom stretnutí viete, že dokážete prezradiť svoje túžby o svojom domove, ktorý je len Váš, na dlhé obdobie, útočisko v dobrom aj zlom… Otvorená komunikácia a profesionalita je pre nás spôsob ako pracovať na každom projekte tak, aby výsledkom bola spokojnosť Vás, nášho klienta. Je to zároveň naša najlepšia reklama, ktorá nám prináša neustále klientov, ktorí vedia prečo práve my. Presvedčte sa aj VY!

dizajn

Sú to detaily, ktoré rozhodujú. Najskôr si ich nevšimnete. No sami sa v duchu uškrniete, nad úsmevom ktorý pri ich prezradení samovoľne naznačí, že ste o ňom netušili. No hneď je Vám jasné, že presne ten detail rozhoduje. Nie je to jednoduché, ale s každým projektom rastie naša profesionalita a cit pre detail. Už vyše desaťročie…

Z nášho Blogu

Úspešná architektúra je vtedy, keď v nej pulzuje život tak, ako si to predstavujete. Snažíme sa vcítiť do priestoru, v ktorom budete žiť a zároveň v rozhovoroch s Vami načúvame nuansám, o ktorých ani vy možno neviete. Zároveň však žijeme úžasný život s priateľmi, športom a oddychom. Niečo z tejto krásy sa snažíme zachytiť v našom blogu.

Podkrovie je výzva

Podkrovie je výzva

Nedostatočná svetlá výška, množstvo viditeľných nosných konštrukcií strechy, šikmé steny vyžadujúce nábytok na mieru – toto sú najčastejšie úskalia, ktoré prináša bývanie v podkrovných priestoroch. Ing. arch. Peter Kasman sa s nami podelil o svoje skúsenosti s návrhmi podkrovných priestorov.

Inšpirácia ľudovou architektúrou na Slovensku pre prácu architektov v 21.storočí

Inšpirácia ľudovou architektúrou na Slovensku pre prácu architektov v 21.storočí

Len zriedka sa objavuje hodnotná architektúra s jasne prezentovanou tvorivou myšlienkou v kontexte s prostredím. Tento inšpiračný zdroj danej krajiny zvyšuje hodnotu diela. Zároveň sú tieto architektonické počiny ohodnotené najvyšším cenami (Stirling prize, Pritzker prize), sú odkazom zachovania kultúry pre budúce generácie a založené na trvalo-udržateľnom inšpiračnom zdroji danej krajiny.

Od nás spam nečakajte!