Pripoj sa do tímu Treea, ktorý navrhuje architektúru originálnu, nevšednú, modernú a pritom tradičnú. Treea je mikrosvet mladých tvorcov zamýšľajúcich sa nad hodnotami nielen umenia, architektúry. Tvoria svet pravých hodnôt, každého klienta.

Transformáciou tradičných schém, výrazových prostriedkov nášho dedičstva vplývame na okolie a snažíme sa prinavrátiť stratenú tvár identity Slovenska.

Naša výnimočnosť nespočíva vo veľkosti navrhovaných, alebo realizovaných stavieb, ale na prístupe k životnému prostrediu, k prírode, ľuďom. Rodinné domy nazývame domovom, interiéry hniezdom rodiny. Administratívne budovy sú pre nás príjemným pracovným prostredím a námestia sú miesta stretávania a socializácie. Široké portfólio zamerania ateliéru však nespočíva v rozmanitosti stavieb za každú cenu, ale sú pre nás obohatením a zdrojom skúseností a motivácie.

Zapojíš sa do tvorivého procesu a rodinnej atmosféry Treea? Chceš stáť pri zrode domova, pracovného prostredia a vidieť ich rásť?

Si študent architektúry, alebo vysokej školy stavebného zamerania, či krátko po jej ukončení? Si zodpovedný, kreatívny no zároveň máš motiváciu celoživotného vzdelávania a nadobúdania skúseností? Napíš nám. Príď medzi nás a vyskúšaj si ateliér, ktorý sa dostal medzi ľudí srdečnosťou a pozitívnym prístupom.

Pracuješ a rád sa zlepšuješ v ovládaní softvéru ako je: 

Autocad

Photoshop

Revit

Excel

Ozvi sa nám – máš jedinečnú príležitosť pracovať na komplexných projektoch, ktoré sa po dokončení stávajú vždy pozitívnou referenciou pre naše štúdio – precízne a ľudsky je našou devízou. 

Volaj, píš – radi sa s Tebou stretneme!